Praktik vypínač č.6 + zásuvka s víčkem 3932-20062 B kombinace IP44, bílá, ABB
Kombinace přepínače střídavého a zásuvky s ochranným kolíkem a víčkem, IP 44, bílá
Typové číslo: 3932-20062 B
Popis:
Spínače a zásuvky Praktik jsou přístroje s el. krytím IP44. Jsou vhodné nejen do vlhkých prostorů ale i do venkovního prostředí a prostor se všemi směry stříkající vodou.
Pro zajištění uvedeného stupně krytí je nutné u krabice přístroje otevřít odkapní otvor směrem k zemi.
Spodní část krabice přístroje lze otočit o 180° pro přívod kabelu zespodu.
Technické parametry kombinace přepínače se zásuvkou :
Krytí: IP44
Spínač :
Proudové zatížení: 10 AX
Napětí: 250 V AC
Zásuvka :
Proudové zatížení: 16 A
Napětí: 250 V AC
Upevnění šrouby.
Šroubové svorky (pro vodiče 1-2,5 mm2).
Řazení: 6 + 2P+PE
Barevné provedení: Bílá, šedá, béžová, hnědá
Design: Praktik
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vypínače / tlačítka Praktik IP44 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.21 kg |
| EAN: | 8595017256202 |
| Barva: | Bílá |
| Řazení: | č.6 + 2P+PE |
| Materiál: | Plast |
| Směr montáže: | Horizontální |
| Typ povrchu: | Matný |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Krytí (IP): | IP44 |
| ? Způsob montáže: | Instalace na omítku |
| Designová řada: | Praktik |
| Druh ovládání: | Kolébka/tlačítko |
| Druh upevnění: | Upevnění se šroubem |
| Jmenovitý proud (A): | 10 A |
| Jmenovité napětí (V): | 250 V |
| Jmenovitý proud zásuvky: | 10 A |
| Kvalita materiálu: | Ostatní |
| Minimální hloubka vestavné instalační krabice: | 0 mm |
| Počet aktivních kontaktů (kruhové): | 2 |
| Povrchová ochrana: | Bez ošetření |
| S osvětlením: | Ne |
| S přístrojovou pojistkou: | Ne |
| Typ zásuvky: | Ochranný kontaktní kolík |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
