Praktik zásuvka 5518-2029 B zásuvka dvojnásobná s ochr.kolíky a víčky, IP44, bílá, ABB
Zásuvka dvojnásobná s ochrannými kolíky a víčky IP 44, bílá
Typové číslo: 5518-2029 B
Popis:
Spínače a zásuvky Praktik jsou přístroje s el. krytím IP44. Jsou vhodné nejen do vlhkých prostorů ale i do venkovního prostředí a prostor se všemi směry stříkající vodou.
Pro zajištění uvedeného stupně krytí je nutné u krabice přístroje otevřít odkapní otvor směrem k zemi.
Spodní část krabice přístroje lze otočit o 180° pro přívod kabelu zespodu.
Technické parametry zásuvky dvojnásobné :
Krytí: IP44
Proudové zatížení: 16 A
Napětí: 250 V AC
Upevnění šrouby.
Šroubové svorky (pro vodiče 1-2,5 mm2).
Řazení: 2x (2P+PE)
Barevné provedení: Bílá, šedá, béžová, hnědá
Design: Praktik
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zásuvky Praktik IP44 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.22 kg |
| EAN: | 8595017243738 |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Plast |
| Typ povrchu: | Lesklý |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Krytí (IP): | IP44 |
| ? Způsob montáže: | Instalace pod omítku |
| Barva RAL: | 9003 |
| Designová řada: | Praktik |
| Druh připojení: | Šroubová svorka |
| Druh upevnění: | Upevnění se šroubem |
| Izolovaná montáž: | Ne |
| Jmenovitý proud (A): | 16 A |
| Jmenovité napětí (V): | 250 V |
| Kmitočet: | 50 - 50 Hz |
| Kvalita materiálu: | Termoplast |
| Metalická barva: | Ne |
| Minimální hloubka vestavné instalační krabice: | 40 mm |
| Natočená centrální vložka: | Ne |
| Ochrana proudovým chráničem: | Ne |
| Ochranný kontakt: | Kulatý |
| Počet aktivních kontaktů (kruhové): | 2 |
| Počet fází: | 1 |
| Počet jednotek: | 2 |
| Počet zásuvek: | 2 |
| Potisk/značení: | Žádné |
| Povrchová ochrana: | Bez ošetření |
| Pro těžké podmínky podle VDE: | Ne |
| Přepěťová ochrana: | Ne |
| S funkčním osvětlením: | Ne |
| S orientačním osvětlením: | Ne |
| S přístrojovou pojistkou: | Ne |
| S vypínačem: | Ne |
| Se signalizační žárovkou: | Ne |
| Se sklopným víkem: | Ne |
| Se zvýšenou ochranou proti dotyku: | Ne |
| Textové pole/popisovací plocha: | Ne |
| Transparentní: | Ne |
| Uzamykatelné: | Ne |
| Vyhazovací mechanismus: | Ne |
| Zvláštní zdroj napájení: | Bez zvláštního napájení |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
