Příchytka vázací pásky 19 x 10 mm (balení = 100 ks)
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příchytky vázacích, stahovacích pásek |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4021103813812 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 19 mm |
| Výška (mm): | 10 mm |
| Materiál: | Plast |
| Délka (mm): | 19 mm |
| Druh upevnění: | Samolepicí |
| Pro max. průměr svazku: | 5 mm |
| Teplota použití: | -40 - 150 °C |
| Výrobní společnost : | NÁŘADÍ CIMCO s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Nádražní 1448 363 01 Ostrov |
| E-mail : | info@cimco.cz |
