Q25PV ovládací hlavice nouzového zastavení neprosvětlená, IP65
Ovládací hlavice nouzového zastavení, IP65
zajištění proti nedovolené manipulaci podle ISO 13850, ČSN EN 418
tlačítko zůstává ve stisknuté poloze, pro uvolnění nutno vytáhnout
zajištění proti nedovolené manipulaci podle ISO 13850, ČSN EN 418
tlačítko zůstává ve stisknuté poloze, pro uvolnění nutno vytáhnout
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moeller - RMQ,RMQ16 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.024 kg |
| EAN: | 4015080723707 |
| Šířka (mm): | 28 mm |
| Hloubka (mm): | 49 mm |
| Výška (mm): | 28 mm |
| Výrobní společnost : | Eaton Elektrotechnika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Komárovská 2406/57 Praha 193 00 |
| E-mail : | podporaCZ@Eaton.com |
