Reflex SI kryt spínače žaluziového kolébkového dělený s potiskem 2CKA001713A0163 alpská bílá ABB
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kryty spínačů Reflex SI |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.019 kg |
| EAN: | 4011395075906 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 54 mm |
| Hloubka (mm): | 20 mm |
| Výška (mm): | 54 mm |
| Materiál: | Plast |
| Typ povrchu: | Lesklý |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Pevnost v rázu: | IK03 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva RAL: | 9010 |
| Designová řada: | reflex |
| Druh upevnění: | Svěrné upevnění |
| Kvalita materiálu: | Termoplast |
| Množství v balení: | 1 |
| Potisk/značení: | Symbol "šipky" |
| Povrchová ochrana: | Bez ošetření |
| Provedení: | Dvoudílná kolébka |
| S popisovacím polem: | Ne |
| S výměnnou čočkou/symbolem: | ne |
| Antibakteriální úprava: | Ne |
| Použití 2: | Žaluzie |
| Kontrolní okno/světelný vývod: | Ne |
| Skenovatelný symbol / bezbariérový: | Ne |
| Vhodné pro tlačítkové rozhraní pro sběrnicové systémy: | Ne |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
