Reflex SI kryt stmívače s otočným ovladačem, upevňovací maticí a doutnavkou 2CKA006599A0237 alpská bílá ABB
Pro přístroj stmívače s otočným ovládáním (2250 U, 2247 U, 6520 U, 6517 U-101, 6513 U, 2112 U-101)
V kombinaci s přístrojem 6599-0-2035 (2112 U-101) nelze použít osvětlení krytu doutnavkou.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kryty spínačů Reflex SI |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.015 kg |
| EAN: | 4011395375600 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 54 mm |
| Hloubka (mm): | 21 mm |
| Výška (mm): | 54 mm |
| Materiál: | Plast |
| Typ povrchu: | Lesklý |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Pevnost v rázu: | IK03 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva RAL: | 9010 |
| Designová řada: | reflex |
| Druh upevnění: | Svěrné/šroubovací upevnění |
| Kvalita materiálu: | Termoplast |
| Množství v balení: | 1 |
| Povrchová ochrana: | Bez ošetření |
| Provedení: | Otočný knoflík |
| S popisovacím polem: | Ne |
| S výměnnou čočkou/symbolem: | ne |
| Antibakteriální úprava: | Ne |
| Použití 2: | Stmívač |
| Kontrolní okno/světelný vývod: | Ne |
| Skenovatelný symbol / bezbariérový: | Ne |
| Vhodné pro tlačítkové rozhraní pro sběrnicové systémy: | Ne |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
