Reflex SI kryt zaslepovací 2CKA001715A0275 alpská bílá ABB
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kryty spínačů Reflex SI |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.044 kg |
| EAN: | 4011395078006 |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Plast |
| Typ povrchu: | Lesklý |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Krytí (IP): | IP20 |
| ? Způsob montáže: | Instalace pod omítku |
| Barva RAL: | 9010 |
| Designová řada: | reflex |
| Druh upevnění: | Upevnění příchytkou/šroubem |
| Hloubka přístroje: | 42,3 mm |
| Kvalita materiálu: | Termoplast |
| Minimální hloubka vestavné instalační krabice: | 32 mm |
| Množství v balení: | 1 |
| Montáž: | Ovládací prvek |
| Odlehčení tahu: | Ne |
| Popisovací pole: | Bez popisovacího pole |
| Povrchová ochrana: | Bez ošetření |
| S ochranou proti prachu: | Ne |
| S osvětlením: | Ne |
| Se sklopným víkem: | Ne |
| Se zdířkami/spojkami: | Ne |
| Směr vývodu: | Dole |
| Stíněné svorky: | Ne |
| Stíněný kryt: | Ne |
| Svorkovnice: | Ne |
| Šířka přístroje: | 71 mm |
| Transparentní: | Ne |
| Výška přístroje: | 71 mm |
| Antibakteriální úprava: | Ne |
| Nosný prstenec: | Ano |
| Použití 2: | Zaslepovací kryt |
| S potiskem: | Ne |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
