Reflex SI kryt zásuvky komunikační pro dvě zásuvky keystone 2CKA001753A8030 alpská bílá ABB
Kryt s popisovým polem a krycími clonkami, pro dvě komunikační zásuvky keystone.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kryty spínačů Reflex SI |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.012 kg |
| EAN: | 4011395743607 |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Plast |
| Typ povrchu: | Lesklý |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Krytí (IP): | IP20 |
| ? Způsob montáže: | Instalace pod omítku |
| Barva RAL: | 9010 |
| Designová řada: | reflex |
| Druh upevnění: | Upevnění se šroubem |
| Hloubka přístroje: | 13,3 mm |
| Kvalita materiálu: | Termoplast |
| Množství v balení: | 1 |
| Montáž: | Centrální deska |
| Odlehčení tahu: | Ne |
| Popisovací pole: | S popisovacím polem |
| Povrchová ochrana: | Bez ošetření |
| S ochranou proti prachu: | Ano |
| S osvětlením: | Ne |
| Se sklopným víkem: | Ne |
| Se zdířkami/spojkami: | Ne |
| Směr vývodu: | Rovné |
| Stíněné svorky: | Ne |
| Stíněný kryt: | Ne |
| Svorkovnice: | Ne |
| Šířka přístroje: | 54 mm |
| Transparentní: | Ne |
| Vhodné pro počet zdířek/spojek: | 2 |
| Výška přístroje: | 54 mm |
| Antibakteriální úprava: | Ne |
| Nosný prstenec: | Ano |
| Použití 2: | Modulární jack |
| S potiskem: | Ne |
| Počet modulů (modul.systém): | 1 |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
