Reflex SI panel signalizační 2TKA002136G1 alpská bílá ABB
Pro signalizační systém
Optická signalizace 6 červenými diodami LED ve 3 řadách, které lze použít pro signalizaci 3 nebo 6 samostatných napěťových vstupů. Panel má tři popisová pole, společný napěťový výstup. Může být použit jako součást signalizačního nebo poplachového systému.
15-28 V AC / 18-35 V DC
Upevnění šrouby.
Šroubové svorky (pro vodiče max. 1 mm²).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přístroje Reflex SI |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.067 kg |
| EAN: | 6410070607537 |
| Barva: | Bílá |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva RAL: | 9010 |
| Druh napětí: | AC/DC |
| Hloubka přístroje: | 35 mm |
| Množství v balení: | 1 |
| Provedení: | Signalizační sada |
| Šířka přístroje: | 71 mm |
| Výška přístroje: | 71 mm |
| S transformátorem: | Ne |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
