Reflex SI rámeček dvojnásobný vodorovný s popisovým polem 2CKA001754A2171 alpská bílá ABB
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rámečky Reflex SI |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 4011395173602 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 152 mm |
| Hloubka (mm): | 11 mm |
| Výška (mm): | 81 mm |
| Materiál: | Plast |
| Směr montáže: | Horizontální |
| Typ povrchu: | Lesklý |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Pevnost v rázu: | IK03 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva RAL: | 9010 |
| Designová řada: | reflex |
| Druh upevnění: | Svěrné upevnění |
| Kvalita materiálu: | Termoplast |
| Množství v balení: | 1 |
| Montáž pod omítku: | Ano |
| Montážní šířka (mm): | 54 mm |
| Montážní výška (mm): | 54 mm |
| Počet jednotek: | 2 |
| Počet jednotek horizontálních: | 2 |
| Počet jednotek vertikálních: | 0 |
| Povrchová ochrana: | Bez ošetření |
| S montážní mřížkou: | Ne |
| Se sklopným víkem: | Ne |
| Textové pole/popisovací plocha: | Ne |
| Transparentní: | Ne |
| Vhodné pro podlahovou krabici: | Ne |
| Vhodné pro přístrojový kanál: | Ano |
| Vhodné pro vestavbu: | Ne |
| Antibakteriální úprava: | Ne |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
