Reflex SI světlo signální červené 2TKA002120G1 alpská bílá ABB
Pro signalizační systém
Optická signalizace červenými diodami LED. Kryt tvaru zakřivené čočky je dobře viditelný i ze strany. Světlo může být použito jako samostatný signalizační prvek nebo jako součást poplachového systému.
9,5 - 28 V AC / 9,5 - 35 V DC
Upevnění šrouby.
Šroubové svorky (pro vodiče max. 1 mm²).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přístroje Reflex SI |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.063 kg |
| EAN: | 6410070607513 |
| Barva: | Bílá |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva RAL: | 9010 |
| Druh napětí: | AC/DC |
| Hloubka přístroje: | 45 mm |
| Množství v balení: | 1 |
| Provedení: | Pokojové svítidlo |
| Šířka přístroje: | 71 mm |
| Výška přístroje: | 71 mm |
| S transformátorem: | Ne |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
