Reflex SI tlačítko signální/resetovací prosvětlené 2TKA002095G1 alpská bílá ABB
Pro signalizační systém, se zapínacím kontaktem
Prosvětlení plní úlohu uklidňovacího světla.
Funkce identifikace místa, ze kterého bylo voláno, je programovatelná.
Na ploše tlačítka je místo pro popisový štítek a barevné označovací pole.
15-28 V AC / 18-35 V DC
Upevnění šrouby.
Šroubové svorky (pro vodiče max. 1 mm²).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přístroje Reflex SI |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.063 kg |
| EAN: | 6410070607216 |
| Barva: | Bílá |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva RAL: | 9010 |
| Hloubka přístroje: | 71 mm |
| Množství v balení: | 1 |
| Šířka přístroje: | 71 mm |
| Výška přístroje: | 39 mm |
| S transformátorem: | Ne |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
