Relé instalační Z-R230/16-20 2 zapínací kontakty 16A, LED a tlačítko, 230V Eaton
instalační relé Z-R230/16-20 ke spínání spotřebičů do 16A od výrobce Eaton, typové označení ICS-R16A230B200
kontakty : 2 spínací
napájení cívky : 230 V
použití : univerzální řešení pro řízení a spínání osvětlení a elektrických topení, spínání větrání, tepelných čerpadel
díky provozu bez hluku je řada Z-R 16A zvláště vhodná pro použití v hotelech, nemocnicích a kancelářích.
- nízká provozní hlučnost
- optická signalizace provozního stavu LED
- možnost ruční aktivace tlačítkem
- nízké energetické ztráty
- umístění na DIN lištu do rozvodnice
Doplňkové parametry
| Kategorie: | EATON (Moeller) |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.097 kg |
| EAN: | 9010238026988 |
| Jmenovitý proud (A): | 16 A |
| Jmenovité napětí (V): | 230V |
| Použití: | Spínání spotřebičů |
| Výrobní společnost : | Eaton Elektrotechnika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Komárovská 2406/57 Praha 193 00 |
| E-mail : | podporaCZ@Eaton.com |
