Rozvodnice 12-modulů na omítku, průhledné dvěře, NOARK 101498
Rozvodnice plastová nástěnná PNS 12T, průhledné dveře, IP40 Noark 101498
Jmenovité pracovní napětí 230/400 V AC
Jmenovitá frekvence 50 Hz
Rozvodnice PNS jsou určeny zejména pro domovní aplikace. Jejich design je vhodný pro povrchovou montáž.
Balení obsahuje vlastní rozvodnici, dveře, přístrojové DIN lišty, N + PE svorkovnice, čelní kryt s výřezem
pro přístroje, záslepku prázdných pozic a upevňovací materiál.
Verze pro montáž na omítku
12 modulů v řadě
1 řada
Parametry
Způsob montáže: Povrchová montáž
Počet řad: 1
Šířka v modulárních jednotkách: 12
Druh krytu: S výřezem
S průhledným víkem: Ano
Materiál skříně: plast
Výška: 236 mm
Šířka: 287 mm
Hloubka: 112 mm
DIN lišta: Ano
Možnost nástavby: Ne
Provedení EMC: Ne
Barva: Bílé
Krytí: IP40
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rozvodnice na omítku nástěnná montáž |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.008 kg |
| EAN: | 8592765014993 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 287 mm |
| Hloubka (mm): | 112 mm |
| Výška (mm): | 236 mm |
| Krytí (IP): | IP40 |
| S montážní deskou: | Ne |
| ? Způsob montáže: | Instalace na omítku |
| DIN lišta: | Ano |
| Druh krytu: | Dveře |
| Materiál skříně: | Plast |
| Možnost nástavby: | Ne |
| Počet řad: | 1 |
| Provedení EMC: | Ne |
| Se zámkem: | Ne |
| Šířka v počtech modulů: | 12 |
| Transparentní víko/dveře: | Ano |
| Typ krytu: | Zavřené |
| Výrobní společnost : | NOARK Electric Europe s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Harfa Office Park Českomoravská 2420/15a 190 00 Praha 9 |
| E-mail : | technicalsupport@noark-electric.com |
