Rozvodnice 18-modulů na omítku IP30 bílá, průhledná dvířka nástěnná STI616-18 stilo
domovní rozvodnice STILO v bílé barvě pro umístění na omítku
výhodou je maximální kvalita v poměru k nabízené ceně
popis :
počet modulů : 18
barva : bílá
barva dvířek : průhledná
počet řad jističů : 1
krytí : IP30
provedení z kvalitního UV stabilního plastu
vybavení :
stavitelná DIN lišta pro upevnění jističů
svorkovnice součástí dodávky
výhodou je maximální kvalita v poměru k nabízené ceně
popis :
počet modulů : 18
barva : bílá
barva dvířek : průhledná
počet řad jističů : 1
krytí : IP30
provedení z kvalitního UV stabilního plastu
vybavení :
stavitelná DIN lišta pro upevnění jističů
svorkovnice součástí dodávky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rozvodnice na omítku nástěnná montáž |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.2 kg |
| EAN: | 5999547616162 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 362 mm |
| Hloubka (mm): | 119 mm |
| Výška (mm): | 220 mm |
| Krytí (IP): | IP30 |
| ? Způsob montáže: | Instalace na omítku |
| DIN lišta: | Ano |
| Druh krytu: | S výřezem |
| Materiál skříně: | Plast |
| Počet modulů: | 18 |
| Počet řad: | 1 |
| Šířka v počtech modulů: | 18 |
| Transparentní víko/dveře: | Ano |
| Výrobní společnost : | SEZ-CZ s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Jihlavská 2512/34 591 01 Žďár nad Sázavou |
| E-mail : | sez@sez-cz.cz |
