Rozvodnice 36-modulů IP54 na povrch Spelsberg, AKE 36
Rozváděče pro chráněnou a nechráněnou instalaci
· Design a funkčnost jsou hlavní přednosti rozváděčů řady AK
· K dispozici jsou rozváděče od 3 do 70 modulů, stejně jako prázdné nebo
elektroměrové skříně
· Předem namontované membránové vývodky IP 65 (mimo AKe)
· Samostatné průhledné dveře umožňují plombování nebo zamykání jednotlivých řad
· Pomocí centrálního zamykání (příslušenství od velikosti AK 28) je možno
bezpečně zamknout více řad jističů jedním zámkem.
· Vzdálenost DIN lišt od sebe 150 mm (od AK 28) nabízí dostatek prostoru pro
vydrátování
· Osazení až 14 modulů pro řadu (od AK 14)
· Bezšroubová PE/N svorkovnice (od AK 14)umožňuje snadné a rychlé zapojení
· Bohaté příslušenství v ceně
· Neomezené možnosti kombinací komponentů AK nabízí mnoho variant instalací
· Design a funkčnost jsou hlavní přednosti rozváděčů řady AK
· K dispozici jsou rozváděče od 3 do 70 modulů, stejně jako prázdné nebo
elektroměrové skříně
· Předem namontované membránové vývodky IP 65 (mimo AKe)
· Samostatné průhledné dveře umožňují plombování nebo zamykání jednotlivých řad
· Pomocí centrálního zamykání (příslušenství od velikosti AK 28) je možno
bezpečně zamknout více řad jističů jedním zámkem.
· Vzdálenost DIN lišt od sebe 150 mm (od AK 28) nabízí dostatek prostoru pro
vydrátování
· Osazení až 14 modulů pro řadu (od AK 14)
· Bezšroubová PE/N svorkovnice (od AK 14)umožňuje snadné a rychlé zapojení
· Bohaté příslušenství v ceně
· Neomezené možnosti kombinací komponentů AK nabízí mnoho variant instalací
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rozvodnice s vyšším krytím do IP65 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4013902911684 |
| Barva: | Šedá |
| Šířka (mm): | 300 mm |
| Hloubka (mm): | 142 mm |
| Výška (mm): | 600 mm |
| Krytí (IP): | IP55 |
| S montážní deskou: | Ne |
| ? Způsob montáže: | Instalace na omítku |
| Barva RAL: | 7035 |
| DIN lišta: | Ano |
| Druh krytu: | Dveře |
| Materiál skříně: | Plast |
| Možnost nástavby: | Ano |
| Počet modulů: | 36 |
| Počet řad: | 3 |
| Provedení EMC: | Ne |
| Se zámkem: | Ne |
| Šířka v počtech modulů: | 36 |
| Transparentní víko/dveře: | Ano |
| Typ krytu: | S výřezem |
| Vnitřní hloubka (mm): | 95 mm |
| Výrobní společnost : | SPELSBERG spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Věštínská 1611/19 15000 Praha 5 - Radotín Czech Republic |
| E-mail : | info@spelsberg.cz |
