Rozvodnice 36-modulů zapuštěná VOLTA VU36NE IP30 36+6 modulů HAGER
Rozvodnice zapuštěná Volta, 3-řadá, 36 + 6 modulů VU36NE
počet řad modulů : 3
počet modulů v jedné řadě s DIN lištou : 12 + 2 zaslepené s možností vylomení
typ upevnění : zapuštěná montáž
jmenovité napětí : 400 V
nominální jmenovitý proud : 63 A
zavírání dveří typu : pružinový uzávěr
Druh ochrany s dveřmi : IP30
Barva : bílá RAL 9010 - čistě bílá
materiál : umělá hmota
Rozměry
- vestavná hloubka : 90 mm
- hloubka : 94,5 mm
- výška : 630,5 mm
- šířka : 348 mm
- zkouška žhavou smyčkou:650 °C
- mechanická odolnost vůči nárazům : IK07
- krytí : IP30
- třída izolace : II
- neobsahuje halogeny
- provozní teplota : -40…40 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rozvodnice pod omítku zapuštěná montáž |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 3250616614529 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 348 mm |
| Hloubka (mm): | 98 mm |
| Výška (mm): | 630,5 mm |
| Krytí (IP): | IP30 |
| S montážní deskou: | Ne |
| ? Způsob montáže: | Instalace pod omítku |
| Barva RAL: | 9010 |
| DIN lišta: | Ano |
| Druh krytu: | Dveře |
| Instalační hloubka (mm): | 89 |
| Materiál skříně: | Plast |
| Montážní šířka (mm): | 314,5 mm |
| Montážní výška (mm): | 595 mm |
| Možnost nástavby: | Ano |
| Neutrální svorkovnice: | Ne |
| Počet modulů: | 36 |
| Počet řad: | 3 |
| Se zámkem: | Ne |
| Šířka v počtech modulů: | 12 |
| Transparentní víko/dveře: | Ne |
| Typ krytu: | S výřezem |
| Uzemňovací svorkovnice: | Ano |
| Vnitřní hloubka (mm): | 91,5 mm |
| Výrobní společnost : | Hager Electro s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Pražská 238 250 66 Zdiby |
| E-mail : | cz.info@hager.com |
