Rozvodnice 56-modulů pod omítku IP30 Eaton KLV-48UPS-F bílý plechový rámeček
Rozvodnice 56-modulů pod omítku IP30 Eaton KLV-48UPS-F bílý plechový rámeček
Krycí deska:
vyjímatelná plastová s výžezy pro 12+2 přístrojů v řadě, plombovatelná
Provedení:
4 přístrojové lišty
Rám s dvířky:
ocelový plech, umožňuje vyrovnání nerovností omítky až do 18 mm, D, DT - plast
Přednosti:
Svorky N a PE jsou součástí dodávky. Možnost vyrovnání na nerovné omítce nebo při chybném zazdění.
Barevné prvky plastových dveří lze vyměnit bez použití nástrojů. Dodávají se v barvě bílé, průsvitné, červené, modré, žluté a zelené.
Dodávka v provedení F zahrnuje: dveře z ocelového plechu s dveřním rámem, vanu, montážní rám s přístrojovými lištami, svorkovnici N a PE, montážní úchytky pro rám s dveřmi, montážní návod, popisovací tabulky
Dodávka v provedení D a DT zahrnuje: dveře z plastu s dveřním rámem, sadu ozdobných prvků v 6 různých barvách, vanu, montážní rám s přístrojovými lištami, svorkovnice N a PE, montážní úchytky pro rám s dveřmi, montážní návod, popisovací tabulky
Rozměr:
výška: 715 mm
šířka: 360 mm
hloubka: 100 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rozvodnice pod omítku zapuštěná montáž |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 4.98 kg |
| EAN: | 4015081741496 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 360 mm |
| Výška (mm): | 715 mm |
| Hloubka/výška (mm): | 100 |
| Krytí (IP): | 30 |
| S montážní deskou: | Ne |
| ? Způsob montáže: | Montáž do stěny |
| Barva RAL: | 9016 |
| DIN lišta: | Ano |
| Druh krytu: | Dveře |
| Instalační hloubka (mm): | 88 |
| Materiál skříně: | Plast |
| Možnost nástavby: | Ano |
| Počet modulů: | 48 |
| Počet řad: | 4 |
| Šířka v počtech modulů: | 12 |
| Transparentní víko/dveře: | Ne |
| Výrobní společnost : | Eaton Elektrotechnika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Komárovská 2406/57 Praha 193 00 |
| E-mail : | podporaCZ@Eaton.com |
