Rozvodnice 60+10-modulů do dutých příček VH60NE pro zapuštěnou montáž HAGER
Rozvodnice zapuštěná Volta VH60NE, 5-řadá, 60 + 10 modulů od výrobce Hager
počet řad pro přístroje : 5
počet modulů v jedné řadě : 12
volné místo pro dalších 10 modulů
typ upevnění : zapuštěná montáž
jmenovité napětí : 400 V
nominální jmenovitý proud : 63 A
zavírání dveří typu : pružinový uzávěr
druh ochrany s dveřmi : IP30
barva : čistě bílá RAL 9010
materiál krytu : plast
rozměry
vestavná hloubka : 90 mm
hloubka : 94,5 mm
výška : 880,5 mm
délka : 880,5 mm
šířka : 348 mm
možná doplňková zařízení : ano
zkouška žhavou smyčkou : 650°C
mechanická odolnost vůči nárazům : IK07
třída izolace:třída izolace II
neobsahuje halogeny:ano
provozní teplota:-40 … 40°C
EAN kód : 3250616616172
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rozvodnice do dutých příček zapuštěná montáž |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 5.8 kg |
| EAN: | 3250616480308 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 348 mm |
| Hloubka (mm): | 94,5 mm |
| Výška (mm): | 880,5 mm |
| Krytí (IP): | IP30 |
| S montážní deskou: | Ne |
| ? Způsob montáže: | Dutá stěna |
| Barva RAL: | 9010 |
| DIN lišta: | Ano |
| Druh krytu: | Dveře |
| Instalační hloubka (mm): | 90 |
| Materiál skříně: | Plast |
| Montážní šířka (mm): | 314 mm |
| Montážní výška (mm): | 846 mm |
| Možnost nástavby: | Ano |
| Neutrální svorkovnice: | Ne |
| Počet modulů: | 60 |
| Počet řad: | 5 |
| Se zámkem: | Ne |
| Šířka v počtech modulů: | 12 |
| Transparentní víko/dveře: | Ne |
| Typ krytu: | S výřezem |
| Uzemňovací svorkovnice: | Ano |
| Vnitřní hloubka (mm): | 91,5 mm |
| Výrobní společnost : | Hager Electro s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Pražská 238 250 66 Zdiby |
| E-mail : | cz.info@hager.com |
