Rozvodnice 60-modulů zapuštěná VOLTA VU60NE IP30 HAGER
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rozvodnice pod omítku zapuštěná montáž |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 6.2 kg |
| EAN: | 3250616616172 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 348 mm |
| Hloubka (mm): | 94,5 mm |
| Výška (mm): | 880,5 mm |
| Krytí (IP): | IP30 |
| S montážní deskou: | Ne |
| ? Způsob montáže: | Instalace pod omítku |
| Barva RAL: | 9010 |
| DIN lišta: | Ano |
| Druh krytu: | Dveře |
| Instalační hloubka (mm): | 90 |
| Materiál skříně: | Plast |
| Montážní šířka (mm): | 335 mm |
| Montážní výška (mm): | 865 mm |
| Možnost nástavby: | Ano |
| Neutrální svorkovnice: | Ne |
| Počet modulů: | 60 |
| Počet řad: | 5 |
| Se zámkem: | Ne |
| Šířka v počtech modulů: | 12 |
| Transparentní víko/dveře: | Ne |
| Typ krytu: | S výřezem |
| Uzemňovací svorkovnice: | Ano |
| Vnitřní hloubka (mm): | 91,5 mm |
| Výrobní společnost : | Hager Electro s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Pražská 238 250 66 Zdiby |
| E-mail : | cz.info@hager.com |
