Rozvodnice 72-modulů pod omítku BF-U-3/ 72-C třířadá, Eaton 283048
Velkoobsahová rozvodnice BF-U-3/72-C pod omítku 72-modulů 3-řady barva bílá Eaton 283048
Technické parametry:
Barva: bílá (RAL9016)
Montáž: zapuštěná, pod omítku
Počet řad v rozvaděči: 3
Počet modulů v řadě: 24
Počet modulů celkem: 72
Typ uzávěru: 1 bodový
Materiál: ocelový plech , práškově lakovaný
Dveře: plné
Svorkovnice: PE/N svorkovnice
Třída izolace: I
Mechanická odolnost: IK07
Hmotnost: 10 kg
Rozměry: 640 x 588 x 136 mm
Stupeň krytí: IP30
Technické parametry:
Barva: bílá (RAL9016)
Montáž: zapuštěná, pod omítku
Počet řad v rozvaděči: 3
Počet modulů v řadě: 24
Počet modulů celkem: 72
Typ uzávěru: 1 bodový
Materiál: ocelový plech , práškově lakovaný
Dveře: plné
Svorkovnice: PE/N svorkovnice
Třída izolace: I
Mechanická odolnost: IK07
Hmotnost: 10 kg
Rozměry: 640 x 588 x 136 mm
Stupeň krytí: IP30
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rozvodnice pod omítku zapuštěná montáž |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 10.8 kg |
| EAN: | 4015082830489 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 588 mm |
| Hloubka (mm): | 136 mm |
| Výška (mm): | 620 mm |
| Krytí (IP): | IP30 |
| S montážní deskou: | Ne |
| ? Způsob montáže: | Instalace pod omítku |
| Barva RAL: | 9016 |
| DIN lišta: | Ano |
| Druh krytu: | Dveře |
| Instalační hloubka (mm): | 127 |
| Materiál skříně: | Ocel |
| Počet modulů: | 72 |
| Počet řad: | 3 |
| Provedení EMC: | Ne |
| Se zámkem: | Ne |
| Transparentní víko/dveře: | Ne |
| Typ krytu: | Zavřené |
| Vnitřní hloubka (mm): | 127 mm |
| Výrobní společnost : | Eaton Elektrotechnika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Komárovská 2406/57 Praha 193 00 |
| E-mail : | podporaCZ@Eaton.com |
