Rozvodnice 8-modulů na omítku PNS 8W, bílé dveře, NOARK 101504
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rozvodnice na omítku nástěnná montáž |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| EAN: | 8592765015051 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 215 mm |
| Hloubka (mm): | 112 mm |
| Výška (mm): | 236 mm |
| Krytí (IP): | IP40 |
| S montážní deskou: | Ne |
| ? Způsob montáže: | Instalace na omítku |
| DIN lišta: | Ano |
| Druh krytu: | Dveře |
| Materiál skříně: | Plast |
| Možnost nástavby: | Ne |
| Počet řad: | 1 |
| Provedení EMC: | Ne |
| Se zámkem: | Ne |
| Šířka v počtech modulů: | 8 |
| Transparentní víko/dveře: | Ne |
| Typ krytu: | Zavřené |
| Výrobní společnost : | NOARK Electric Europe s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Harfa Office Park Českomoravská 2420/15a 190 00 Praha 9 |
| E-mail : | technicalsupport@noark-electric.com |
