Rozvodnice 12-modulů pod omítku 1x12M IP40 PMF 12 plechové bílé dveře NOARK 107101
Rozvodnice PMF jsou určeny zejména pro domovní aplikace. Jejich design je přizpůsoben montáži pod omítku. Dvojitý systém uchycení umožňuje použití i do dutých stěn (testováno žhavou smyčkou při 850°C). Výškově nastavitelný přední plechový rám dovoluje mírně kompenzovat nerovnosti omítky. Rozvodnice jsou nabízeny ve velikostech 12 až 60 modulů s šířkou 12 (+2) modulů v řadě. Stupeň ochrany proti prachu a vodě je IP40, stupeň ochrany proti mechanickým rázům IK06. Balení obsahuje plastovou vanu rozvodnice, plechový rám s dveřmi, montážní rám s přístrojovými DIN lištami, N + PE svorkovnice, plombovatelný čelní kryt s výřezem pro přístroje, záslepku neobsazených pozic a upevňovací materiál.
Technické parametry:
Barva: bílá ( RAL9016 )
Montáž: zapuštěná
Počet řad v rozvaděči: 1
Počet modulů v řadě: 12
Počet modulů celkem: 12
Typ zámku: bez ( lze dokoupit )
Materiál: plast / kov ( rámeček a dveře )
Dveře: plné
Výška: 317 mm
Šířka: 346 mm
Hloubka: 88 mm
Svorkovnice: PE/N svorkovnice
Třída izolace: II
Stupeň krytí: IP40
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rozvodnice pod omítku zapuštěná montáž |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 8592765071026 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 346 mm |
| Hloubka (mm): | 88 mm |
| Výška (mm): | 317 mm |
| Krytí (IP): | IP40 |
| S montážní deskou: | Ne |
| ? Způsob montáže: | Dutá stěna |
| Barva RAL: | 9016 |
| DIN lišta: | Ano |
| Druh krytu: | Dveře |
| Materiál skříně: | Ocel |
| Možnost nástavby: | Ne |
| Počet řad: | 1 |
| Provedení EMC: | Ne |
| Se zámkem: | Ne |
| Šířka v počtech modulů: | 12 |
| Transparentní víko/dveře: | Ne |
| Typ krytu: | Zavřené |
| Výrobní společnost : | NOARK Electric Europe s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Harfa Office Park Českomoravská 2420/15a 190 00 Praha 9 |
| E-mail : | technicalsupport@noark-electric.com |
