Rozvodnice 12-modulů pod omítku 1x12M IP40 PNF 12T plastové průhledné dveře NOARK 101512
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rozvodnice pod omítku zapuštěná montáž |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.922 kg |
| EAN: | 8592765015136 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 282 mm |
| Hloubka (mm): | 99 mm |
| Výška (mm): | 227 mm |
| Krytí (IP): | IP40 |
| S montážní deskou: | Ne |
| ? Způsob montáže: | Instalace pod omítku |
| DIN lišta: | Ano |
| Druh krytu: | Dveře |
| Materiál skříně: | Plast |
| Možnost nástavby: | Ne |
| Počet řad: | 1 |
| Provedení EMC: | Ne |
| Se zámkem: | Ne |
| Šířka v počtech modulů: | 12 |
| Transparentní víko/dveře: | Ano |
| Typ krytu: | Zavřené |
| Výrobní společnost : | NOARK Electric Europe s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Harfa Office Park Českomoravská 2420/15a 190 00 Praha 9 |
| E-mail : | technicalsupport@noark-electric.com |
