Rozvodnice 120-modulů pod omítku (5x24M) BF-U-3S-5/120-D125 třístupňová bílé ocelové dveře Eaton EP-502539
Eaton xComfort BF Kompletní zapuštěný plochý rozváděč, bílá, 24 modulů v každé řadě, 5 řad, 3stupňová, 125 mm
Technické parametry:
Barva: bílá
Montáž: zapuštěná, pod omítku
Počet řad v rozvaděči: 5
Počet modulů v řadě: 24
Počet modulů celkem: 120
Typ uzávěru: 2 bodový
Materiál: ocelový plech
Dveře: plné
Svorkovnice: PE/N svorkovnice
Mechanická odolnost: IK08
Hmotnost: 20 kg
Rozměry: 918 x 587,5 x 125 mm
Stupeň krytí: IP30
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rozvodnice nad 72 modulů pod omítku |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 9010653082347 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 587,5 mm |
| Hloubka (mm): | 125 mm |
| Výška (mm): | 918 mm |
| Krytí (IP): | IP30 |
| S montážní deskou: | Ne |
| ? Způsob montáže: | Instalace pod omítku |
| Barva RAL: | 9016 |
| DIN lišta: | Ano |
| Druh krytu: | Dveře |
| Instalační hloubka (mm): | 74,5 |
| Materiál skříně: | Ocel |
| Montážní šířka (mm): | 432 mm |
| Montážní výška (mm): | 45 mm |
| Možnost nástavby: | Ne |
| Neutrální svorkovnice: | Ano |
| Počet modulů: | 120 |
| Počet řad: | 5 |
| Provedení EMC: | Ne |
| Se zámkem: | Ne |
| Šířka v počtech modulů: | 24 |
| Transparentní víko/dveře: | Ne |
| Typ krytu: | S výřezem |
| Uzemňovací svorkovnice: | Ano |
| Vnitřní hloubka (mm): | 125 mm |
| Výrobní společnost : | Eaton Elektrotechnika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Komárovská 2406/57 Praha 193 00 |
| E-mail : | podporaCZ@Eaton.com |
