Rozvodnice 14-modulů pod omítku 1x14M KLV-12UPS-F plechové bílé dveře Eaton 178814
Technické parametry:
Barva: bílá ( RAL9016 )
Montáž: zapuštěná
Počet řad v rozvaděči: 1
Počet modulů v řadě: 12+2
Počet modulů celkem: 14
Typ zámku: 1 bodový
Materiál: plast / kov ( rámeček a dveře )
Dveře: plné
Výška: 340 mm
Šířka: 360 mm
Hloubka: 100 mm
Svorkovnice: PE/N svorkovnice
Třída izolace: II
Mechanická odolnost: IK05
Stupeň krytí: IP30
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rozvodnice pod omítku zapuštěná montáž |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.54 kg |
| EAN: | 4015081741434 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 360 mm |
| Výška (mm): | 340 mm |
| Hloubka/výška (mm): | 100 |
| Barva RAL: | 9016 |
| Materiál skříně: | plast / kov (rámeček a dveře) |
| Počet modulů: | 12+2 |
| Počet řad: | 1 |
| Šířka v počtech modulů: | 14 |
| Výrobní společnost : | Eaton Elektrotechnika s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Komárovská 2406/57 Praha 193 00 |
| E-mail : | podporaCZ@Eaton.com |
