Rozvodnice 18-modulů pod omítku (1x18M) DIDO ERP18-1 bílé plechové dveře IP40 ETI 001101208
instalační rozvodnice DIDO ERP pod omítku s kovovými dveřmi pro domovní nebo průmyslové použití
počet modulů na přístroje : 18
počet řad s DIN lištou : 1
počet svorkovnic PE : 1 - 12 umístění
počet svorkovnic N : 1 - 12 umístění
barva : RAL 9016
krytí : IP20/30
třída izolace : II
mechanická odolnost : IK08
jmenovité napětí : do 400V
rozsah teplotního použití : -25°C / + 60°C
zámek s klíčem jako součástí rozvodnice : NE
rozměry
základová část :
- výška : 275 mm
- šířka : 418 mm
- hloubka : 120 mm
vrchní kryt s dveřmi :
- výška 306 mm
- šířka : 451 mm
- hloubka : 25 mm
- hloubka rámečku nad omítkou : 6 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rozvodnice pod omítku zapuštěná montáž |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.76 kg |
| EAN: | 3838895609940 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 451 mm |
| Hloubka (mm): | 120 mm |
| Výška (mm): | 306 mm |
| Krytí (IP): | IP40 |
| S montážní deskou: | Ne |
| ? Způsob montáže: | Instalace pod omítku |
| Barva RAL: | 9016 |
| DIN lišta: | Ano |
| Druh krytu: | Dveře |
| Materiál skříně: | Plast |
| Počet modulů: | 18 |
| Počet řad: | 1 |
| Provedení EMC: | Ano |
| Šířka v počtech modulů: | 18 |
| Transparentní víko/dveře: | Ne |
| umístění: | pod omítku |
| Výrobní společnost : | ETI Elektroelement s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | P3 Logistics Parks, Budova F Paceřická 2773/1 19300 Praha - Horní Počernice |
| E-mail : | info@etielektroelement.cz |
