Rozvodnice 18-modulů pod omítku (1x18M) EASY9 EU bílé plné dveře Schneider Electric EZ9EUB118
Zapuštěná rozvodnice Schneider Electric EASY9 EU 18M s bílými dveřmi je určena pro vnitřní montáž v obytných budovách. Má kapacitu 1×18 modulů, krytí IP40 a proud až 63 A.
Schneider Electric EASY9 EU zapuštěná rozvodnice 18M s bílými dveřmi je modulární skříň určená pro zapuštěnou montáž. Disponuje kapacitou 1 řady s 18 moduly (18 mm). Skříň umožňuje montáž všech typů modulárních rozváděčů.
Součástí dodávky je 1 zemnicí a 1 nulová svorkovnice s podpěrou, každá s 8 výstupy (4x16 mm² + 4x10 mm²). Dveře skříně jsou hladké, otevíratelné v úhlu 180°. Barva skříně je bílá (RAL 9003).
Tento kryt je určen pro vnitřní instalace v nových nebo rekonstruovaných obytných budovách. Nabízí stupeň krytí IP40 při zavřených dveřích (IP30 při otevřených). Kabely lze přivést ze 4 stran skříně skrz otvory pro vstupní trubky.
Technické parametry:
- Jmenovitý proud: až 63 A
- Jmenovité izolační napětí Ui: 500 V
- Jmenovité provozní napětí Ue: 400 V
- Rozměry (š x v x h): 400 x 245 x 99 mm
- Šířka v roztečích 9 mm: 36
- Hmotnost: 1,15 kg
- Materiál: samozhášivý plast, odolnost proti plamenům 650 °C (30 min)
- Třída izolace: II (dvojitá izolace)
- Stupeň ochrany IK: IK07
- Stupeň znečištění: 2
- Provozní teplota: -25 °C až +60 °C
- Skladovací teplota: -25 °C až +70 °C
- Normy: IEC 60670-1-24
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rozvodnice pod omítku zapuštěná montáž |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.15 kg |
| EAN: | 3606486370308 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 400 mm |
| Hloubka (mm): | 99 mm |
| Výška (mm): | 245 mm |
| Krytí (IP): | IP40 |
| ? Způsob montáže: | Instalace pod omítku |
| Barva RAL: | 9003 |
| DIN lišta: | Ano |
| Instalační hloubka (mm): | 77,5 |
| Materiál skříně: | Plast |
| Počet modulů: | 18 |
| Počet řad: | 1 |
| Se zámkem: | Ne |
| Šířka v počtech modulů: | 18 |
| Transparentní víko/dveře: | Ne |
| Výrobní společnost : | Schneider Electric CZ, s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | U Trezorky 921/2 Praha 158 00 |
| E-mail : | podpora@se.com |
