Rozvodnice 18-modulů pod omítku 1x18M IP40 PMF 18W plastové bílé dveře NOARK 101519
Rozvodnice PNF jsou určeny zejména pro domovní aplikace. Jejich design je přizpůsoben montáži pod omítku. Balení obsahuje vlastní rozvodnici, dveře, přístrojové DIN lišty, N + PE svorkovnice, čelní kryt s výřezem pro přístroje, záslepku neobsazených pozic a upevňovací materiál.
Technické parametry:
Barva: bílá (RAL9003)
Montáž: zapuštěná
Počet řad v rozvaděči: 1
Počet modulů: 18
Typ zámku: bez zámku ( lze dodat, níže )
Materiál: plast
Dveře: plné
Svorkovnice: PE/N
DIN lišta: ano
Třída izolace: II
Stupeň krytí: IP40
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rozvodnice pod omítku zapuštěná montáž |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.207 kg |
| EAN: | 8592765015204 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 393 mm |
| Hloubka (mm): | 99 mm |
| Výška (mm): | 227 mm |
| Krytí (IP): | IP40 |
| S montážní deskou: | Ne |
| ? Způsob montáže: | Instalace pod omítku |
| DIN lišta: | Ano |
| Druh krytu: | Dveře |
| Materiál skříně: | Plast |
| Možnost nástavby: | Ne |
| Počet řad: | 1 |
| Provedení EMC: | Ne |
| Se zámkem: | Ne |
| Šířka v počtech modulů: | 18 |
| Transparentní víko/dveře: | Ne |
| Typ krytu: | Zavřené |
| Výrobní společnost : | NOARK Electric Europe s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Harfa Office Park Českomoravská 2420/15a 190 00 Praha 9 |
| E-mail : | technicalsupport@noark-electric.com |
