Rozvodnice 18-modulů pod omítku 1x18M RZG-Z-1T18 plastové průhledné dveře OEZ:40564
Rozvodnice RZG-Z-1T18 pro zapuštěnou montáž, průhledné dveře, otevírání nahoru, počet řad 1, počet modulů v řadě 18, krytí IP40, PE+N, barva bílá, materiál : plast, typ: OEZ:40564
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rozvodnice pod omítku zapuštěná montáž |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.425 kg |
| EAN: | 8590125405641 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 407 mm |
| Výška (mm): | 246 mm |
| Hloubka/výška (mm): | 95 |
| Krytí (IP): | IP40 |
| S montážní deskou: | Ne |
| ? Způsob montáže: | Pod omítku |
| Barva RAL: | 9003 |
| DIN lišta: | Ano |
| Instalační hloubka (mm): | 95 |
| Materiál skříně: | Plast |
| Možnost nástavby: | Ne |
| Počet modulů: | 18 |
| Počet řad: | 1 |
| Se zámkem: | Ne |
| Šířka v počtech modulů: | 18 |
| Výrobní společnost : | OEZ s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Šedivská 339 561 51 Letohrad |
| E-mail : | technicka.podpora.cz@oez.com |
