Rozvodnice 24-modulů pod omítku (2x18M) DIDO-E ECM24PT průhledná dvířka IP40 ETI 001101012
plastová rozvodnice DIDO-E pro domácí instalační rozvody s dvířky
počet modulů pro přístroje : 24
počet řad s přístrojovou lištou : 2
umístění : pod omítku
dvířka : průhledná kouřová
vybavení :
- lišta DIN pro přístroje : součástí dle počtu řad
- svorkovnice PE + N : ano součástí
krytí : IP40
pro jmenovitý proud : do 63A
pro jmenovité napětí : do 400V
barva : bílá
rozsah teplotního použití : -25 / +60°C
rozměry :
- základová část (k umístění pod omítku) :
výška : 336 mm
šířka : 273 mm
hloubka : 68 mm
- vrchní kryt s dvířkami :
výška : 357 mm
šířka : 283 mm
hloubka krytu : 38 mm (vyčnívající nad povrchem)
hloubka včetně základové části : 106 mm
výrobce : ETI
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rozvodnice pod omítku zapuštěná montáž |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.444 kg |
| EAN: | 3838895456780 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 283 mm |
| Hloubka (mm): | 106 mm |
| Výška (mm): | 357 mm |
| Krytí (IP): | IP40 |
| ? Způsob montáže: | Instalace pod omítku |
| DIN lišta: | Ano |
| Druh krytu: | Dveře |
| Materiál skříně: | Plast |
| Počet modulů: | 24 |
| Počet řad: | 2 |
| Provedení EMC: | Ano |
| Šířka v počtech modulů: | 12 |
| Transparentní víko/dveře: | Ano |
| umístění: | pod omítku |
| Výrobní společnost : | ETI Elektroelement s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | P3 Logistics Parks, Budova F Paceřická 2773/1 19300 Praha - Horní Počernice |
| E-mail : | info@etielektroelement.cz |
