Rozvodnice 24-modulů pod omítku 2x12M IP40 PNF 24T plastové průhledné dveře NOARK 101514
Rozvodnice PNF jsou určeny zejména pro domovní aplikace. Jejich design je přizpůsoben montáži pod omítku. Balení obsahuje vlastní rozvodnici, dveře, přístrojové DIN lišty, N + PE svorkovnice, čelní kryt s výřezem pro přístroje, záslepku neobsazených pozic a upevňovací materiál.
Technické parametry:
Barva: bílá (RAL9003)
Montáž: zapuštěná
Počet řad v rozvaděči: 2
Počet modulů: 24
Typ zámku: bez zámku ( lze dodat, níže )
Materiál: plast
Dveře: průhledné
Svorkovnice: PE/N
DIN lišta: ano
Třída izolace: II
Stupeň krytí: IP40
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rozvodnice pod omítku zapuštěná montáž |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.338 kg |
| EAN: | 8592765015150 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 282 mm |
| Hloubka (mm): | 99 mm |
| Výška (mm): | 351 mm |
| Krytí (IP): | IP40 |
| S montážní deskou: | Ne |
| ? Způsob montáže: | Instalace pod omítku |
| DIN lišta: | Ano |
| Druh krytu: | Dveře |
| Materiál skříně: | Plast |
| Možnost nástavby: | Ne |
| Počet řad: | 2 |
| Provedení EMC: | Ne |
| Se zámkem: | Ne |
| Šířka v počtech modulů: | 12 |
| Transparentní víko/dveře: | Ano |
| Typ krytu: | Zavřené |
| Výrobní společnost : | NOARK Electric Europe s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Harfa Office Park Českomoravská 2420/15a 190 00 Praha 9 |
| E-mail : | technicalsupport@noark-electric.com |
