Rozvodnice 24-modulů pod omítku UK624E3 plechové dveře IP30 ABB 2CPX077841R9999
Rozvodnice pod omítku 24-modulů s rámem, ABB UK600 24M UK624E3
Rozvodnice zapuštěná pod omítku 24-modulů, 2-řady s krytím IP30, s plechovými dvířky, se šroubovými svorkami N/PE, ABB UK624E3 2CPX077841R9999
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rozvodnice pod omítku zapuštěná montáž |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.344 kg |
| EAN: | 4011617778417 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 384 mm |
| Výška (mm): | 497 mm |
| Hloubka/výška (mm): | 97 |
| Krytí (IP): | 30 |
| S montážní deskou: | Ne |
| ? Způsob montáže: | Montáž do stěny |
| Barva RAL: | 9016 |
| DIN lišta: | Ano |
| Druh krytu: | Dveře |
| Instalační hloubka (mm): | 75 |
| Materiál skříně: | Plast |
| Možnost nástavby: | Ano |
| Počet modulů: | 24 |
| Počet řad: | 2 |
| Šířka v počtech modulů: | 12 |
| Transparentní víko/dveře: | Ne |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
