Rozvodnice 36-modulů na omítku (3x12M) DIDO-E ECT36PT průhledná dvířka IP40 ETI 001101004
plastová rozvodnice DIDO-E pro domácí instalační rozvody s montáží na povrch a dvířky
počet modulů pro přístroje : 36
počet řad s přístrojovou lištou : 3
umístění : na omítku
dvířka : průhledná kouřová
vybavení :
- lišta DIN pro přístroje : součástí dle počtu řad
- svorkovnice PE + N : ano součástí
krytí : IP40
pro jmenovitý proud : do 63A
pro jmenovité napětí : do 400V
barva : bílá
rozsah teplotního použití : -25 / +60°C
rozměry :
výška : 482 mm
šířka : 287 mm
hloubka : 112 mm
výrobce : ETI
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rozvodnice na omítku nástěnná montáž |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.14 kg |
| EAN: | 3838895456629 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 287 mm |
| Hloubka (mm): | 112 mm |
| Výška (mm): | 482 mm |
| Krytí (IP): | IP40 |
| ? Způsob montáže: | Instalace na omítku |
| DIN lišta: | Ano |
| Druh krytu: | Dveře |
| Materiál skříně: | Plast |
| Počet modulů: | 36 |
| Počet řad: | 3 |
| Provedení EMC: | Ano |
| Šířka v počtech modulů: | 12 |
| Transparentní víko/dveře: | Ano |
| umístění: | na omítku |
| Výrobní společnost : | ETI Elektroelement s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | P3 Logistics Parks, Budova F Paceřická 2773/1 19300 Praha - Horní Počernice |
| E-mail : | info@etielektroelement.cz |
