Rozvodnice 36-modulů na omítku 3x12M IP40 PNS 36T plastové průhledné dveře NOARK 101502
Plastové rozvodnice řady PNS pro montáž na omítku s krytím IP40 jsou určeny pro domovní a všeobecné aplikace. Nástěnná verze PNS je nabízena v jedno až čtyřřadém provedení pro 4 až 72 modulů. Všechny verze jsou nabízeny v provedení s bílými nebo průhlednými, kouřovými dveřmi. Balení obsahuje vlastní rozvodnici, dveře, N + PE svorkovnice, přístrojové DIN lišty a čelní kryt s výřezem pro přístroje, záslepku prázdných pozic a také upevňovací materiál.
Technické parametry:
Barva: bílá (RAL9003)
Montáž: na povrch
Počet řad v rozvaděči: 3
Počet modulů v řadě: 12
Počet modulů celkem: 36
Typ uzávěru: 1 bodový
Materiál: plast
Dveře: průhledné
Svorkovnice: PE/N svorkovnice
Hmotnost: 1,965 kg
Rozměry: 482 x 287 x 112 mm
Stupeň krytí: IP40
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rozvodnice na omítku nástěnná montáž |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.965 kg |
| EAN: | 8592765015037 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 287 mm |
| Hloubka (mm): | 112 mm |
| Výška (mm): | 482 mm |
| Krytí (IP): | IP40 |
| S montážní deskou: | Ne |
| ? Způsob montáže: | Instalace na omítku |
| DIN lišta: | Ano |
| Druh krytu: | Dveře |
| Materiál skříně: | Plast |
| Možnost nástavby: | Ne |
| Počet řad: | 3 |
| Provedení EMC: | Ne |
| Se zámkem: | Ne |
| Šířka v počtech modulů: | 12 |
| Transparentní víko/dveře: | Ano |
| Typ krytu: | Zavřené |
| Výrobní společnost : | NOARK Electric Europe s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Harfa Office Park Českomoravská 2420/15a 190 00 Praha 9 |
| E-mail : | technicalsupport@noark-electric.com |
