Rozvodnice 36-modulů na povrch (3x12M) Mistral41W plná dvířka IP41 ABB Elsynn 1SLM004102A3107
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rozvodnice na omítku nástěnná montáž |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.177 kg |
| EAN: | 8000126193466 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 292 mm |
| Hloubka (mm): | 120 mm |
| Výška (mm): | 507 mm |
| Krytí (IP): | IP41 |
| S montážní deskou: | Ne |
| ? Způsob montáže: | Instalace na omítku |
| Barva RAL: | 9016 |
| DIN lišta: | Ano |
| Druh krytu: | Dveře |
| Materiál skříně: | Plast |
| Možnost nástavby: | Ano |
| Počet řad: | 3 |
| Provedení EMC: | Ne |
| Se zámkem: | Ano |
| Šířka v počtech modulů: | 12 |
| Transparentní víko/dveře: | Ne |
| Typ krytu: | S výřezem |
| Vnitřní hloubka (mm): | 55 mm |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
