Rozvodnice 36-modulů pod omítku 3x12M IP40 PNF 36T plastové průhledné dvěře NOARK 101516
Rozvodnice 36-modulů pod omítku PNF 36T průhledné dvěře NOARK 101516
Rozvodnice PNF jsou určeny zejména pro domovní aplikace. Jejich design je přizpůsoben montáži pod omítku. Balení obsahuje vlastní rozvodnici, dveře, přístrojové DIN lišty, N + PE svorkovnice, čelní kryt s výřezem pro přístroje, záslepku neobsazených pozic a upevňovací materiál.
Technické parametry:
Barva: bílá (RAL9003)
Montáž: zapuštěná
Počet řad v rozvaděči: 3
Počet modulů: 36
Typ zámku: bez zámku ( lze dodat, níže )
Materiál: plast
Dveře: průhledné
Svorkovnice: PE/N
DIN lišta: ano
Třída izolace: II
Stupeň krytí: IP40
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rozvodnice pod omítku zapuštěná montáž |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.785 kg |
| EAN: | 8592765015174 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 282 mm |
| Hloubka (mm): | 99 mm |
| Výška (mm): | 479 mm |
| Hloubka/výška (mm): | 99 |
| Krytí (IP): | IP40 |
| S montážní deskou: | Ne |
| ? Způsob montáže: | Instalace pod omítku |
| Barva RAL: | 9003 |
| DIN lišta: | Ano |
| Druh krytu: | Dveře |
| Instalační hloubka (mm): | 70 |
| Materiál skříně: | Plast |
| Možnost nástavby: | Ne |
| Počet modulů: | 36 |
| Počet řad: | 3 |
| Provedení EMC: | Ne |
| Se zámkem: | Ne |
| Šířka v počtech modulů: | 12 |
| Transparentní víko/dveře: | Ano |
| Typ krytu: | Zavřené |
| Výrobní společnost : | NOARK Electric Europe s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Harfa Office Park Českomoravská 2420/15a 190 00 Praha 9 |
| E-mail : | technicalsupport@noark-electric.com |
