Rozvodnice 42-modulů pod omítku (3x14M) DIDO ECG42 kovová dvířka IP44 ETI 001101027
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rozvodnice pod omítku zapuštěná montáž |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 3838895679639 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 346 mm |
| Hloubka (mm): | 87 mm |
| Výška (mm): | 592 mm |
| Krytí (IP): | IP40 |
| S montážní deskou: | Ne |
| ? Způsob montáže: | Instalace pod omítku |
| DIN lišta: | Ano |
| Druh krytu: | Dveře |
| Materiál skříně: | Plast |
| Počet modulů: | 42 |
| Počet řad: | 3 |
| Provedení EMC: | Ano |
| Šířka v počtech modulů: | 14 |
| Transparentní víko/dveře: | Ne |
| Výrobní společnost : | ETI Elektroelement s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | P3 Logistics Parks, Budova F Paceřická 2773/1 19300 Praha - Horní Počernice |
| E-mail : | info@etielektroelement.cz |
