Rozvodnice 54-modulů na omítku (3x18) DIDO-E ECT 3x18PO bílá dvířka IP40 ETI 001101041
plastová rozvodnice DIDO-E pro domácí instalační rozvody s montáží na povrch a dvířky
počet modulů pro přístroje : 54
počet řad s přístrojovou lištou : 3
umístění : na omítku
dvířka : bílá neprůhledná
vybavení :
- lišta DIN pro přístroje : součástí dle počtu řad
- svorkovnice PE + N : ano součástí
krytí : IP40
pro jmenovitý proud : do 63A
pro jmenovité napětí : do 400V
barva : bílá
rozsah teplotního použití : -25 / +60°C
rozměry :
výška : 526 mm
šířka : 396 mm
hloubka : 112 mm
výrobce : ETI
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rozvodnice na omítku nástěnná montáž |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.62 kg |
| EAN: | 3838895672739 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 396 mm |
| Hloubka (mm): | 112 mm |
| Výška (mm): | 526 mm |
| Krytí (IP): | IP40 |
| ? Způsob montáže: | Instalace na omítku |
| DIN lišta: | Ano |
| Druh krytu: | Dveře |
| Materiál skříně: | Plast |
| Počet modulů: | 54 |
| Počet řad: | 3 |
| Provedení EMC: | Ano |
| Šířka v počtech modulů: | 18 |
| Transparentní víko/dveře: | Ne |
| umístění: | na omítku |
| Výrobní společnost : | ETI Elektroelement s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | P3 Logistics Parks, Budova F Paceřická 2773/1 19300 Praha - Horní Počernice |
| E-mail : | info@etielektroelement.cz |
