Rozvodnice 54-modulů pod omítku (3x18M) DIDO-E ECM 3x18PO bílá dvířka IP40 ETI 001101048
plastová rozvodnice DIDO-E pro domácí instalační rozvody s dvířky
počet modulů pro přístroje : 54
počet řad s přístrojovou lištou : 3
umístění : pod omítku
dvířka : bílá neprůhledná
vybavení :
- lišta DIN pro přístroje : součástí dle počtu řad
- svorkovnice PE + N : ano součástí
krytí : IP40
pro jmenovitý proud : do 63A
pro jmenovité napětí : do 400V
barva : bílá
rozsah teplotního použití : -25 / +60°C
rozměry :
- základová část (k umístění pod omítku) :
výška : 502 mm
šířka : 373 mm
hloubka : 68 mm
- vrchní kryt s dvířkami :
výška : 522 mm
šířka : 392 mm
hloubka krytu : 38 mm (vyčnívající nad povrchem)
hloubka včetně základové části : 106 mm
výrobce : ETI
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rozvodnice pod omítku zapuštěná montáž |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.62 kg |
| EAN: | 3838895673057 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 392 mm |
| Hloubka (mm): | 106 mm |
| Výška (mm): | 522 mm |
| Krytí (IP): | IP40 |
| ? Způsob montáže: | Instalace pod omítku |
| DIN lišta: | Ano |
| Druh krytu: | Dveře |
| Materiál skříně: | Plast |
| Počet modulů: | 54 |
| Počet řad: | 3 |
| Provedení EMC: | Ano |
| Šířka v počtech modulů: | 18 |
| Transparentní víko/dveře: | Ne |
| umístění: | pod omítku |
| Výrobní společnost : | ETI Elektroelement s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | P3 Logistics Parks, Budova F Paceřická 2773/1 19300 Praha - Horní Počernice |
| E-mail : | info@etielektroelement.cz |
