Rozvodnice 72-modulů na povrch (4x18M) Mistral41W plná dvířka IP41 ABB ELSYNN 1SLM004102A3110
Rozvodnice řady Mistral41W jsou určeny pro nástěnnou montáž. Rozvodnice jsou ze samozhášecího materiálu, testováno žhavou smyčkou GWT 650°C.
Rozvodnice obsahují N/PE kombinace šroubových svorek.
Jmenovité provozní napětí: 400 V AC 50/60 Hz
Jmenovitý proud: do 63 A
Rozteč mezi lištami DIN: 125 mm
Stupeň krytí: IP 41
Mechanická odolnost: IK 08
Provedení dvířek: plná
Počet sloupců rozvodnice: 1 (2x 1křídlé dveře)
Počet řad: 4
Počet modulů: 18 (18x4)
Vnější rozměry š x v x h [mm]: 387x659x119
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rozvodnice na omítku nástěnná montáž |
|---|---|
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 8000126193589 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 382 mm |
| Hloubka (mm): | 120 mm |
| Výška (mm): | 656 mm |
| Krytí (IP): | IP41 |
| S montážní deskou: | Ne |
| ? Způsob montáže: | Instalace na omítku |
| Barva RAL: | 9016 |
| DIN lišta: | Ano |
| Druh krytu: | Dveře |
| Materiál skříně: | Plast |
| Možnost nástavby: | Ano |
| Počet řad: | 4 |
| Provedení EMC: | Ne |
| Se zámkem: | Ano |
| Šířka v počtech modulů: | 18 |
| Transparentní víko/dveře: | Ne |
| Typ krytu: | S výřezem |
| Vnitřní hloubka (mm): | 55 mm |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
