Rozvodnice 8-modulů IP65 na povrch Spelsberg, EK 008
- Malý rozvádeč IP 65
- 2 moduly
- Ui =400V
- PE/N svorkovnice 2 x 3 -pólová
- 6/16 mm2
- se záslepkami modulů, popisovacími štítky a izolačními záslepkami, ze samozhášivého polystyrolu
- Prolisy shora a zdola: 8 x M20 1 x M32 / M40, z boků: 4 x M20 1 x M32 / M40
- 180 x 182 x 111 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rozvodnice s vyšším krytím do IP65 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 4013902140084 |
| Šířka (mm): | 182 mm |
| Hloubka (mm): | 111 mm |
| Výška (mm): | 180 mm |
| Krytí (IP): | IP65 |
| ? Způsob montáže: | Povrchová montáž |
| DIN lišta: | Ano |
| Druh krytu: | Dveře |
| Materiál skříně: | Plast |
| Počet modulů: | 8 |
| Počet řad: | 1 |
| Šířka v počtech modulů: | 8 |
| Transparentní víko/dveře: | Ano |
| Výrobní společnost : | SPELSBERG spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Věštínská 1611/19 15000 Praha 5 - Radotín Czech Republic |
| E-mail : | info@spelsberg.cz |
