Rozvodnice 8-modulů na povrch Acqua 3908-T IP65 průhledné dveře 215x235x110mm famatel 39081
Plastová rozvodnice Acqua 3908-T ve vyšším krytí IP65, 8mod., rozměry: 215x235x110mm, svorkovnice PE/N součástí, montáž na omítku, průhledná dvířka, barva: světle šedá.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rozvodnice na omítku nástěnná montáž |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.937 kg |
| EAN: | 8429760249672 |
| Barva: | Šedá |
| Šířka (mm): | 235 mm |
| Hloubka (mm): | 110 mm |
| Výška (mm): | 215 mm |
| Krytí (IP): | IP65 |
| S montážní deskou: | Ne |
| ? Způsob montáže: | Instalace na omítku |
| Barva RAL: | 7035 |
| DIN lišta: | Ano |
| Druh krytu: | Dveře |
| Materiál skříně: | Plast |
| Množství v balení: | 1 |
| Možnost nástavby: | Ne |
| Neutrální svorkovnice: | Ano |
| Počet modulů: | 8 |
| Počet řad: | 1 |
| Provedení EMC: | Ne |
| Se zámkem: | Ne |
| Šířka v počtech modulů: | 8 |
| Transparentní víko/dveře: | Ano |
| Typ krytu: | Zavřené |
| Uzemňovací svorkovnice: | Ano |
| Výrobní společnost : | Famatel - CZ s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Nádražní 344/23 150 00 Praha 5 |
| E-mail : | info@famatel.cz |
