Rozvodnice 8-modulů na povrch GW40003 IP55 šedá Gewiss
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rozvodnice na omítku nástěnná montáž |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.53 kg |
| EAN: | 8011564012547 |
| Barva: | Šedá |
| Šířka (mm): | 180 mm |
| Hloubka (mm): | 98 mm |
| Výška (mm): | 180 mm |
| Krytí (IP): | IP55 |
| S montážní deskou: | Ne |
| ? Způsob montáže: | Povrchová montáž |
| Barva RAL: | 7035 |
| DIN lišta: | Ano |
| Druh krytu: | Víko |
| Materiál skříně: | Plast |
| Množství v balení: | 24 |
| Možnost nástavby: | Ano |
| Počet modulů: | 8 |
| Počet řad: | 1 |
| Se zámkem: | Ne |
| Šířka v počtech modulů: | 8 |
| Transparentní víko/dveře: | Ano |
| Typ krytu: | S výřezem |
| Vnitřní hloubka (mm): | 48,5 mm |
| Výrobní společnost : | Elektro-System-Technik S.R.O. |
|---|---|
| Adresa : | Pod Pekárnami 338/12 Praha 9-Vysočany 190 00 |
| E-mail : | obchod@est-praha.cz |
