Rozvodnice multimediální 36-modulů pod omítku 3x12M IP30 PMF-MM 36 plechové bílé dveře NOARK 107266
Multimediální rozvodnice PMF-MM jsou určeny především pro elektroinstalce v budovách. Jejich design je vhodný pro montáž pod omítku. Dvojitý upevňovací systém umožňuje použití i v dutých stěnách. Testováno žhavou smyčkou při 850°C. Výškově nastavitelný přední kovový rám umožňuje kompenzovat nedokonalosti povrchu stěny. Rozvodnice jsou nabízeny ve velikostech 1 až 5 montážních desek. Stupeň krytí je IP30, stupeň ochrany proti mechanickým rázům IK06. Balení obsahuje vanu rozvodnice, kovový rám s perforovanými dveřmi, montážní desky, montážní materiál a montážní návod. Možnost instalace příslušenství (N + PE svorkovnice) a DIN lišty.
Technické parametry:
Barva: bílá (RAL9016)
Montáž: zapuštěná, do dutých stěn
Počet řad v rozvaděči: 3
Počet modulů v řadě: 12
Počet modulů celkem: 36
Typ uzávěru: 1 bodový
Materiál: plast / ocel ( rámeček a dveře )
Dveře: plné, ve vrchní a spodní části perforované
Svorkovnice: PE/N svorkovnice
Hmotnost: 2,8 kg
Rozměry: 592 x 346 x 88 mm
Stupeň krytí: IP30
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rozvodnice pod omítku zapuštěná montáž |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.8 kg |
| EAN: | 8592765072665 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 346 mm |
| Hloubka (mm): | 88 mm |
| Výška (mm): | 592 mm |
| Krytí (IP): | IP30 |
| S montážní deskou: | Ano |
| ? Způsob montáže: | Dutá stěna |
| Barva RAL: | 9016 |
| DIN lišta: | Ano |
| Druh krytu: | Dveře |
| Materiál skříně: | Ocel |
| Možnost nástavby: | Ano |
| Počet řad: | 3 |
| Provedení EMC: | Ne |
| Se zámkem: | Ne |
| Šířka v počtech modulů: | 12 |
| Transparentní víko/dveře: | Ne |
| Typ krytu: | S výřezem |
| Výrobní společnost : | NOARK Electric Europe s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Harfa Office Park Českomoravská 2420/15a 190 00 Praha 9 |
| E-mail : | technicalsupport@noark-electric.com |
