Rozvodnice velkoobsahová 72-modulů na omítku 3x24M IP30 EMFS3 72W plechové bílé dveře NOARK 109815
Velkoobsahové oceloplechové rozvodnice EMFF/EMFS jsou vhodné pro rozmanité domovní i komerční instalace. Jejich design a technické provedení zajišťují snadnou montáž na i pod omítku, a to i do relativně úzkých stěn, včetně sádrokartonu. Odnímatelný rám dveří (u varianty pro montáž pod omítku) zabraňuje možnému poškození během montáže a zejména umožňuje kompenzovat drobné nerovnosti při zazdění, včetně mírného pootočení. Kromě plných bílých dveří jsou v nabídce také verze prosklené. Směr otevírání dveří lze snadno změnit. Na skříních jsou připraveny předseknuté otvory pro přivedení kabelů nebo umístění kabelových průchodek. Díky tomu může být přizpůsobení rozvodnice před samotným zapojením dokončeno velmi rychle. Všechny varianty jsou vybaveny odnímatelným montážním rámem s DIN lištami. Celá instalační část je zakryta lakovanými samozemnicími plechovými krycími deskami. Důležitou součástí rozvodnic EMF je i široká nabídka příslušenství pro přizpůsobení skříně dané aplikaci. K dispozici jsou montážní desky, oddělovací přepážky, krycí desky, kabelové průchodky, lišty pro upevnění kabelů, zámky a další.
Technické parametry:
Barva: bílá
Montáž: na povrch
Počet řad v rozvaděči: 3
Počet modulů: 24
Typ zámku: bez zámku
Materiál: plast / kov ( dveře )
Dveře: plné
Výška: 566 mm
Šířka: 630 mm
Hloubka: 137 mm
Svorkovnice: PE/N svorkovnice 2x1/44
Stupeň krytí: IP30
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rozvodnice na omítku nástěnná montáž |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 14.5 kg |
| EAN: | 8592765098153 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 566 mm |
| Hloubka (mm): | 137 mm |
| Výška (mm): | 630 mm |
| Krytí (IP): | IP30 |
| S montážní deskou: | Ne |
| ? Způsob montáže: | Instalace na omítku |
| Barva RAL: | 9003 |
| DIN lišta: | Ano |
| Druh krytu: | Dveře |
| Materiál skříně: | Ocel |
| Možnost nástavby: | Ne |
| Počet řad: | 3 |
| Provedení EMC: | Ne |
| Se zámkem: | Ne |
| Šířka v počtech modulů: | 24 |
| Transparentní víko/dveře: | Ne |
| Typ krytu: | Zavřené |
| Výrobní společnost : | NOARK Electric Europe s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Harfa Office Park Českomoravská 2420/15a 190 00 Praha 9 |
| E-mail : | technicalsupport@noark-electric.com |
