Přisazené sloupkové LED svítidlo.
těleso svítidla: nerezový plech, lak: antracitová šedá
difuzor svítidla: polykarbonát (PC)
Vhodné především pro venkovní použití. Například k osvětlení příjezdových cest, chodníků, zahrad apod.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svítidla GLOBO |
|---|---|
| Barva: | antracitová šedá |
| Výška (mm): | 800 mm |
| Materiál: | nerezový plech |
| Krytí (IP): | 44 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva světla-odstín: | neutrální bílá |
| Napětí (V): | 230 V |
| Průměr (mm): | 118 mm |
| Příkon (W): | 6 W |
| Stmívání: | ne |
| Svítivost (lumen): | 350 lumen |
| Vyzařovací úhel (°): | 360 ° |
| Životnost: | 25000 hod. |
