Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní - zahradní |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592660121048 |
| Barva: | Šedá |
| Hloubka (mm): | 30 mm |
| Materiál: | polykarbonát |
| Krytí (IP): | 65 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva světla-odstín: | neutrální bílá |
| Napětí (V): | 230 V |
| Průměr (mm): | 128 mm |
| Příkon (W): | 2 W |
| Stmívání: | ne |
| Svítivost (lumen): | 90 lumen |
| Životnost: | 20000 hod. |
| Výrobní společnost : | Greenlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Zbytkách 41 739 01 Staré Město u Frýdku-Místku |
| E-mail : | greenlux@greenlux.cz |
