Skříň prázdná TK PS 1811-11-o IP66 šedá 180x110x110mm Spelsberg 11090601
Prázdná krabice Ui=690 V,
krabice a víko: polystyrol, šedý, jako RAL 7035
PS 1811-11-o výška-111 mm
krabice a víko: polystyrol, šedý, jako RAL 7035
PS 1811-11-o výška-111 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | skříně a krabice pro průmysl |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.355 kg |
| EAN: | 4013902150243 |
| Šířka (mm): | 180 mm |
| Materiál: | Thermoplast |
| Krytí (IP): | IP 66 |
| Délka (mm): | 110 mm |
| Technický popis zboží: | Prázdná skříň |
| Výrobní společnost : | SPELSBERG spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Věštínská 1611/19 15000 Praha 5 - Radotín Czech Republic |
| E-mail : | info@spelsberg.cz |
