Solární svítidlo GLOBO 33558H1, 1xLED 0,06W, IP44, barevná chatka
Solární svítidlo, plast barevný, chata, IP44, vypínač, včetně 1 x LR44 Ni-Mh, DxŠxV: 133x125x175 včetně 1xLED 0,06W 3V, 3000K
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Solární svítidla, solární doplňky pro venkovní plochy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.33 kg |
| EAN: | 9007371409518 |
| Šířka (mm): | 125 mm |
| Výška (mm): | 175 mm |
| Materiál: | Plast |
| Krytí (IP): | 44 |
| Délka (mm): | 133 mm |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
